pohodový hostel

Yetti backpacker

Levné ubytování v srdci Krušných hor Pro cestovatele, outdoorové sportovce a další fajn lidi Ubytování na trase Stoneman Miriquidi Party house

Více o Yettim
O Yettim

Jak tenhle projekt vznikl?!

Profile Picture

Znáte to. Hlavou vám projede nápad a vás popadne touha ho zkusit zrealizovat. Přesně takhle to bylo s Yetti backpackrem. Vrátila jsem se z Nového Zélandu, kde jsem z tamního ubytování tohoto typu byla nadšená, a tak jsem ho chtěla zkusit zavést i v ČR. Cíl byl jasný: vybudovat příjemné místo, jak pro kolemjdoucí baťůžkáře, tak pro hosty, kteří se za pohodovou atmosférou budou vracet, místo, na kterém se budou potkávat podobně ladění lidé a kde i já budu mít možnost poznát spoustu nových přátel i kultur. Yettíka budovali od roku 1991 rodiče a také ho dlouho provozovali. Rozhodli se mi celé podnikání v oblasti ubytování a správy rodinného majetku svěřit. Ať prý dokáži, co ve mě je, zda mám podnikatelského ducha a umím se postarat. A tak se snažím. Budova je 120 let stará a vždy sloužila jako hotel. Práce je tu stále jak na kostele a jak už to tak bývá u starých domů, tak opravy a rekonstrukce neberou konce. Vše se s mým taťkou snažíme dělat sami (taková jiná vysoká škola stavební =D). Jsem si jistá, že vám u mě bude fajn =). O Yettiho se starám od roku 2014, ale do oficiální novodobého provozu jsme ho uvedli na podzim 2015. Ráda se s každým hostem seznámím, poradím, popřípadě ho provedu krušnohorskou krajinou nebo naučím lyžovat. Yetti je zámek s 20 komnatami, 20 koupelnami a velkým jídelním sálem. Tady žiji se svým vlkem a všechny vás s potěšním zvu.

O ubytování

Netradiční ubytování v přátelské atmosféře v centru Krušných hor necelých 10 km od moderního skiareálu Klínovec, 9 km od starobilého města Annaberg (hlavní město Krušných hor) . Je určeno pro cestovatele, outdoorové sportovce a aktivní rodinky. Backpacker je jednoduché ubytování s pokojíky s vlastním sociálním zařízením a velkou společenskou místností, která je plně vybavena. Je zde kuchyňka, samoobslužný bar, herna, xbox a Wi-Fi. Yetti se nachází v horském městečku Vejprty, v blízkosti česko-německého souměstí (nově vybudovaný prostor pro společné užívání Čechy a Němci) a hraničního přejezdu do Německa. Na autobusové nádraží je to 10 min pěšky.

  • Email: yettibackpacker@gmail.com

Jak ubytování vypadá:

* 16 pokojl s vlastní koupelnou
* 53 postelí
* 2-6 postelí v jednom pokoji

Společenská místnost:

* vybavená kuchyňka s lednicí
* self-service bar
* TV
* Wi-Fi
* Xbox
* krbová kamna
Herna s:
* fotbálkem
* knihovnou
* deskovými hrami
* obchod s ručně dělanými šperky a keramikou

Hodnocení

..aneb má motivace, budovat dál

Další hodnocení můžete nalézt na Airbnb , Facebooku nebo Google Maps .

Recenze

Deborah Caulet

Leden 2017

We had a great time at Yetti. The location is very central (about 15km from the ski resort Oberwiesenthal) and it's easy to find a parking spot by the hostel. The room was super clean and Stepanka very hospitable. Last but not least, there is a self service bar based on trust where you can drink what you want and just pay at the end. We will definitely return.

Denny Danner

Prosinec 2016

Really nice hostel with a really nice host. Close to several ski areas. We liked it a lot and will definitely visit this spot again. Thank you!

Aleš Bubílek

Únor 2016

Skvělé zázemí, výjimečně pojatý styl přenocování, který se Vám prostě musí líbit. Vše podtrhuje všudypřítomná přátelská atmosféra a neuvěřitelné ceny. V okolí Krušných hor zaručeně nenajdete zajímavější požitek z noclehu jako zde.

Jakub Rott

Únor 2016

Výborne hostýlek čím dál tím víc ve světě populárního stylu backpacker. Ideální pro mladé lidi na cestován cestování, lidi co mají rádi společnost a občas i party. Vinikající zázemí v podobě baru, společenské kuchyně a prostoru s gaučíkama, kulečníkem a spoustou další zábavnejch blbostí. Ochotná a milá obsluha, která dělá vítečné snídaně a vyjde vždy vstříc. možná bych tolik nedoporučoval pokud vyhledáváte čistě odpočinek, protože občas může být noční klid vykoupen za bujarou oslavu přítomné společnosti. Za mě 9/10 a poměr cena/výkon 10/10 ;)

Marius Huber

September 2016

Stepanka was very cordial, warm-hearted and courteous. Once I entered her Hostel I felt like being in good hands. There were no restrictions, but much space to do whatever i wanted to.

Ondrej Sika

July 2016

Awesome place in the middle of Ore Mountains. Large hostel with great Stepanka. She helped me with everything I have needed and She has recommended me a lot of trips around. And she accepts Bitcoin. First in Ore Mountains. Thank you!

Tobias Kupek

February 2016

Štěpánka will welcome you very nicely in her cool youth hostel. The rooms are very simple but fine. We loved the big lounge where you will probably meet other young people and have great evenings! Thank you for the great time.

Nikita Ieromin

February 2016

We stayed here for 3 nights during our skiing trip and really enjoyed the friendly and creative atmosphere of this place! Stepanka was very helpful and welcoming and it was nice to chill in a cosy big lounge room after active skiing day with other travelers

Heike Waeterling

February 2016

The dining room/bar looks exactly as shown in the pictures and offers anything you need: stove, fireplace, games and cozy places to sit and chat and meet other travellers. I was travelling with my daughter, so I really enjoyed our private room. Equipment in the rooms is basic but everything you need is there. If you have any question Stepanka is always willing to help! We had a great time!

Ashish Verma

January 2016

Stephany's hostel is conveniently placed right next to the German-Czech border with stores nearby. We arrived about 4 hours later than planned, but her father was kind and prompt late at night to let us in and show us through the property. The hostel itself is great with nice facilities and a cozy atmosphere. We enjoyed our stay here and would stay there again if we return to the area.

Eun Young Leea

August 2015

I love Yetti hotel :) Everything is perfect. Also, i feel comfortable! I really want to live here. I will come back.

Oscar Gaspar

February 2015

Great place to stay, for the price it gets top review, it's clean, cozy and the big living room grants a great atmosphere for friendly conversations with other guests.

Mat Olszowy

September 2014

Thank you for providing acces for us to the all the hotel - including kitchen, fireplace and main saloon with XBOX :) I hope we will back in next year!

Rainer Seimet

Juny 2014

I spent a really nice time in Vejprty. Štěpánka offers excellent value for money in her hostel. Equipped with a bar and a separate area with books and games the hostel offers everything one could ask for. The rooms are spacious. I am sure I will be back :).